Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Baštová 3185/38, 08001 Prešov | +421 903 755 777 | info@realitysmolko.sk
  • facebook
  • instagram
  • tiktok
  • youtube
 

O nás

Sme rodinná firma, so skúseným tímom maklérov v oblasti kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností.

Naša realitná kancelária Reality Smolko je od založenia zameraná na kvalitu a nie na kvantitu, a preto sa u nás stretávate s osobným a ľudským prístupom. Každej nehnuteľnosti sa venujeme naplno, kvalitne a profesionálne, ale zároveň aj diskrétne. Samozrejmosťou je kompletný servis od náboru a spracovania podkladov pre inzerciu Vašej nehnuteľnosti, obhliadky nehnuteľnosti so záujemcami, poskytnutie právnej pomoci a vypracovanie kúpnopredajných zmlúv, podpísanie na jednom mieste až po elektronické podanie návrhu na vklad do katastra nehnuteľností. Nezabúdame ani na odovzdanie nehnuteľnosti a dokumenty pre jej bezproblémovú realizáciu.

Zmyslom našej práce nie je len predať Vašu nehnuteľnosť, ale ušetriť Vám čas, náklady, vyriešiť prípadné komplikácie, ktoré v neposlednom rade môžu vzniknúť pri predaji a vybaviť všetky formality, ktoré v tejto dobe nie sú vždy jednoduché a príjemné.

Spokojnosť, zodpovednosť, férové jednanie a záujmy našich klientov sú na prvom mieste.

Reality Smolko – Váš osobný sprievodca vo svete realít

Zverte nám svoju nehnuteľnosť, alebo nám pošlite svoju požiadavku a Váš osobný maklér z realitnej kancelárie Reality Smolko Vás presvedčí, že predaj, prenájom alebo kúpa nehnuteľnosti môže prebehnúť úspešne a zároveň príjemne bez komplikácií.

Naša realitná kancelária je hrdým členom Realitnej únie SR ( www.realitnaunia.sk ), ktorá združuje viac ako 740 realitných kancelárií po celom Slovensku.

Sme súčasťou Združenia realitných kancelárii SR ( www.zrks.sk ), čo svedčí o odbornosti, účele práce a dodržiavaní etických zásad.